قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات لینکستان به دقت ملاحظه فرمایید.

لینکستان (Linkestan.Net) در حوزه ثبت لینک گروه و کانال تلگرام و وبسایت فعالیت دارد و به زودی سایر شکبه های اجتماعی به آن اضافه خواهد شد.

لینکستان تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و از ثبت لینک هایی که دارای مواردی باشد که قوانین کشور را نقض کند جلوگیری خواهد کرد و تحت هیچ شرایطی انتشار داده نخواهند شد.

تمامی لینک های داخل سایت مربوط به کاربران بوده و لینکستان هیچ دخالتی در مدیریت و هدایت این گروه و کانال ها ندارد. لذا تمامی مسئولیت گروه و کانال ها به عهده صاحب آنها می باشد. قابل ذکر است که گاهی ممکن است نام صاحب آگهی مدیر وبسایت در شده باشد ولی مدیر وبسایت فقط وظیفه ثبت لینک هایی را داشته و دارد که بعضی کاربران به دلایلی نتوانسته اند لینک خود را به هر دلیلی در سایت ثبت نمایند.

در هنگام افزایش حجم کار ممکن است ثبت لینک ها به طول بیانجامد که این روند نیز به ترتیب اولویت خواهد بود، به این معنی که حتی اگر در حین صحبت با پشتیبان سایت همان لحظه مبلغ توسط کاربر واریز شد، لینک یاب موظف است ابتدا لینک هایی را انتشار دهد که از نظر زمانی در اولویت هستند و زودتر به ثبت رسیده اند. و کاربر تا رسیدن نوبت انتشار لینک آنها حق اعتراض ندارد. مدت زمان ثبت لینک بین ۲ساعت تا ۴۸ ساعت می باشد.

اگر کاربر بعد از ثبت لینک محتوای کانال یا گروه خود را تغییر دهد ، موظف است ظرف ۱ ساعت به اطلاع لینکستان برساند، در غیر اینصورت آگهی و لینک کاربر به طور کل از سایت و کانال لینکستان حذف شده و وجه پرداخت شده بازگشت داده نخواهد شد.

آخرین لینک های جدید در کانال لینکستان و به زودی توسط ایمیل به اطلاع کاربران خواهد رسید، لذا در صورت مشاهده هرگونه پیام مبنی بر درخواست لینک پاسخی داده نخواهد شد، و فقط درخواست لینک خود را می توانید از طریق ایمیل ما به نشانی info@linkestan.net ارسال بفرمایید تا در اسرع وقت در سایت و کانال انتشار داده شود.

این قوانین می تواند در هر زمان توسط لینکستان تغییر داده یا به روز شود، که ثبت نام کاربر در سایت به معنای قبول این قوانین و مقررات است.